The Wrestling Observer tarafından yayınlanan habere göre, WWE birden fazla eski profesyonel güreşçi ile irtibat haline geçmişti. Her ne kadar bunlar arasında yer alan güreşçilerin isimleri verilmese de, Forbes’in elindeki listeye bakılırsa bu güreşçilerin kimler olduğu belli.

wwe2k16goldberg

Forbes’in listesinde WWE’in kontak halinde olduğu isimler Goldberg, Jeff Hardy , Rey Mysterio ve Kurt Angle. Bu dört isim gerçektende WWE’e çok şey katmış olan aynı zamanda da gerçekten günümüzdeki çoğu WWE güreşçisinden daha fazla popülariteye sahip olan isimler.  Bu isimler arasında her ne kadar Goldberg ve Kurt Angle’da çok büyük güreşçiler olsa da , günümüzde ve yakın zamanda gördüğümüz Rey Mysterio ile Jeff Hardy’nin hayran kitleleri bir hayli fazla.

Bu isimler arasında belki de gelmeleri en yüksek ihtimal olan Goldberg ve Kurt Angle. Goldberg bildiğiniz üzere hali hazırda WWE 2K16’da bulunuyor ve oyunun özel içeriğinede kendi adını veriyor.

kurt

Kurt Angle ise American Alpha takımına 2016 yılında giriş yaparak 2017’ye kalmadan WWE’ye dahil olacak. Böylece bu iki güreşçinin WWE 2K17’de olması çok yüksek ihtimal.

Jeff Hardy ile Mysterio’ya gelirsek. Hardy hala TNA markasının en önemli yıldızı olsa da , WWE’e dönmese bile 2K GAMES en azından oyunda Jeff Hardy’nin yer almasını istiyor. Aynı konu Rey Mysterio için de geçerli. Lucha Underground’a bağlı olan yıldız güreşçi, WWE’e geri dönüş yapıp yer almasa bile en azından WWE 2K17’de yer alması muhtemel isimlerden.

jeff

Umarız WWE 2K17’de bu 4 güreşçiyi de görürüz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*