Grand Theft Auto 5 oyununun Online moduna yenilikler gelmeye devam ediyor. Rockstar Games oyunu olabildiğince güncel tutmak için neredeyse her ay yepyeni bir oyun modu getiriyor. Ayrıca bu oyun modlarının yanı sıra oyuna bir çok yeni kıyafet,silah, araba ve görev de beraberinde geliyor.

gta1-1466533615881_large

Oyuna gelecek güncelleme ile yepyeni bir Adversary Mod karşımıza çıkacak. Bu yeni modun adı Power Play.

  • Beasted: Bu bir ekstra güç veren kaynak. Beasted ile bir canavara dönüşüyor, inanılmaz hızlı hareketler yapabiliyor, normalden çok daha fazla zıplayıp görünmezlik gibi özelliklere sahip olabiliyoruz. 
  • Zoned: Bununla beraber olarak tüm dünya yavaşlıyor, tabiki düşmanlarımız da dahil. Böylece onları çok rahatlıkla vurabiliyoruz.
  • Doped: Bu özellik ile beraber yeşil bir duman kullanarak tüm rakiplerinizi sersemletiyorsunuz. Bu da sizin için onların kolay lokma haline gelmesi olsa gerek.
  • Raging: Bir diğer güçlendirici olan Raging ile beraber olarak hem daha fazla hasar veriyorsunuz hem de daha az hasar görüyorsunuz.
  • Flipped: Rakiplerinizin kamera kontrollerini bir anda alt üst edebilir, onların takım içi konuşmalarını da bölebilirsiniz. Bu özellik aralarındaki en eğlenceli olanı olsa gerek.
  • Dark: Bu güçlendiriciyi kullanarak rakiplerinize sinsice yaklaşabilir, sessiz suikastler düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca yenilikler bununla da kalmıyor, oyuna Grotti X80 Proto adında gerçekten de çok hızlı bir araç ekleniliyor. Bu araç ile sürat rekorları kırmanız, zor olmasa gerek.

Acaba denizde de gidiyor mu?

Acaba denizde de gidiyor mu?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Playstation 4 e gelirmi gelirse arkadaslarla beraber oynayip guzel zaman gecirilebilir

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*