Gran Turismo Sport İçin E3 2016 Öncesi Yeni Bir Hem Gameplay Hem Cinematic Yayımlandı!

 galeri_6

Polyphony Digital‘in kısa bir süre önce çıkış tarihi ve ayrıntılarını paylaştığı Gran Turismo Sport için E3 2016 tanıtımı yayımlandı. Klasik Gran Turismo ile özdeşleşen klasik müzikler ile öne çıkan bu trailer’da oyunda yer alacak Livery Editörü, Sosyal Özellikler, CANLI Yayın ve Fotoğraf Modu tanıtılıyor.

galeri_4

 Her Gran Turismo oyununda olduğu gibi grafikler inanılmaz özellikle yeni nesile gelecek ilk Gran Turismo oyununun bizlere sunacağı deneyim üst düzey görsellerin gerçek olup olmadığını anlamak bile çok güç. GT4 ile gelen Fotoğraf çekme özelliği bu grafik motoru sayesinde fotoğraflar gerçekten de güzel diyebiliriz. Oyunun FIA ile çalışıyor olması ayrı bir özellik bir çok yarış türü yine oyunda olacaktır. Daha önce Gran Turismo Sport‘tan gelen görselleri ile oluşturduğumuz albüm gönderimiz için Buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Gran Turismo Sport, Playstation 4 konsollarına özel olarak 15 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek.

 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*