E3 2016 fuarında Sony konferansı sırasında belki de en çok heyecan veren duyuru yeni God of War’ın tanıtılması oldu.

Her ne kadar aradan yıllar geçse de ilk anki gibi tüm oyuncu kitlesini içine çeken God of War, tanıtımında gerçekten gelişmiş grafikleri ve oynanışı ile oyuncuların fazlasıyla ilgisini çekti. God of War serisinin yeni oyunu için kesin bir tarih vermeyen yapımcılar, yapmış olduğu açıklamalar ile oyunun 2016 senesinde gelmeyeceğini ancak çıkış tarihinin de çok ileride olmadığını söylediler. Buda bize God of War oyununun 2017 senesinde geleceğini hissettirdi.

Oyuna dair gameplay videoları ve görüntülerin paylaşılmasının ardından yepyeni bir detay daha karşımıza çıktı. Ancak bu sizi biraz da olsa üzebilir. God of War’ın yeni oyununda multiplayer modu bulunmayacak. Yani sadece story mod olarak oynanılacak. Her ne kadar RPG oyunlarında multiplayer çok aranan bir özellik olmasa da God of War’ı online oynamak ayrı bir tat verirdi.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*