E3 2015’te multiplayer canlı bir maç ile tanıtılan ve tanıldığı an itibariyle adından en çok söz ettiren oyunlardan biri olan For Honor, çıkmasına kısa bir süre kala E3 2016’da yer alacak. E3’ün yeni fuarında en dikkat çekmesi beklenen ve bize izlettireceği video ile çok büyük bir heyecan vermesi umulan For Honor, E3 2016 fuarı öncesi oyunu merakla bekleyenleri daha çok heyecanlandırmak adına olacak ki, 19 saniyelik kısa ama gerçekten etkileyici bir video yayınladı. Ubisoft tarafından yayınlanan bu video kısa olmasına karşın , bir hayli iddialı gözüküyor. Videonun adı oyundaki asker birimlerinden sadece biri olan ‘The Vikings Are Coming’.

E3 2016 fuarı 13 Haziran günü yapılacak. Ubisoft gibi bir çok oyun dünyasından yapımcı şirketin yer alacağı fuarda, For Honor gibi önümüzdeki zaman diliminde adından oldukça söz ettirecek oyunlar göreceğiz. 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*