FIFA 17’de olması istenilenleri sorduğumuzda en çok gördüğümüz yorumlardan biriydi ‘Gerçek menajerlerin oyunda yer alması’. 
Ayrıca yorumlarla da kalmadı bu durum, bizim sizler için hazırladığımız bu büyük beklentiler altında en çok dile getirilenlere yer vermeye çalıştığımız FIFA 17 Olması Beklenen Yenilikler yazımızda da yer aldı bu durum. 

Bu gün itibariyle gelen trailer ile bu durumun gerçekleşme olasılığı çok ama çok büyük bir boyuta geldi. Yayınlanan trailerda yeni MANU’lu bir çok otoriteye göre gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörler arasında gösterilen Mourinho karşımıza çıkmakta. Hem de karşımıza çıkan Mourinho her ne kadar sırtı dönük olsa da, bu görüntünün gerçekten değil de oyun içinden olduğu çok açık ortada. (FIFA 17 İLK TRAİLER)

13388878_10153826948298822_791078501_o.png

Bu görüntüyle beraber olarak FIFA’nın Mourinho ile kalmayacağı, diğer teknik direktörleri de oyuna ekleyeceğini düşünüyoruz. Umarız bu gelişme sadece trailer ile kalmaz ve FIFA 17’de artık gerçek teknik direktörleri görmeye başlarız.

FIFA 17 MUHTEMEL EN İYİ 10 OYUNCU

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*