Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde FIFA 17 oyunu E3 fuarında tanıtılmış, oyuna dair az da olsa bilgi verilmişti. Fuardan önce ise oyunun çıkış tarihi kesin olarak açıklanmış, Playstation Store gibi diğer platformlarında mağazalarında listelenmiş , oyunun bütün paketlerinin fiyatları belli olmuştu.

FIFA 17 ile beraber olarak EA SPORTS bir süredir benzer özelliklerle çıkan FIFA serisine son vermeyi planlarken, FIFA 17 oyunu ile bir çok yeniliği ve değişimi bizimle buluşturacak. Umarız bu değişiklikler olumlu olur.

E3 2016 fuarında oynanan FIFA 17 sırasında oynayanlardan biri oyunlarını videoya almış ve bu videoyu Youtube’a eklemiş. Muhtemelen bu video kısa bir süre içerisinde silinecek ama silinene kadar izleyerek, FIFA 17 oyun içi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Ayrıca dostluk maçının yanı sıra FIFA 17’nin story modu Journey modunun da oynanış videosu yayınlandı.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*