Spor oyunlarının en çok satan oyunu olmayı her yıl başaran ve her defasında satış rakamlarında zirveye oynayan bir oyun serisi olan FIFA, futbol konusunda en büyük rakibi olan PES’i 2013 yılından beri bir hayli geride bırakıyor. Her yıl oyuna eklediği yenilikler ve gerçeklik temasıyla üstüne koymaya devam eden EA SPORTS FIFA , bu yılda en iddialı oyunlar arasında yer alıyor. Her ne kadar en büyük rakibi PES bu yıl çok iddialı gelse de , FIFA’da onun hamlelerine misliye karşılık veriyor.

FIFA 17 Çıktı Mı?

FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak?

Şimdiye kadar FIFA 17’nin Frostbite oyun motoruyla yapılacağının açıklanmasının yanı sıra, bir çok yeniliğinde beraberinde geleceği açıklandı. İlk olarak oyundaki grafiklerde düzenlemesi yapılacak ve bununla da kalmayıp bir çok yıldızın oyuncu yüzleri gerçeğe daha uygun hale getirilecek. Ayrıca önceki FIFA serilerinde çok aşina olmadığımız futbolcu dövmeleri, FIFA 17 ile artık tam olarak gözle görülür hale gelicek. Bu gibi bir çok gelişmeyi okumak için FIFA 17 Yenilikler adlı yazımızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu yazımızı okuduktan sonra resmiyete kavuşan yenilikleri içeren bu yazımızı okuyabilirsiniz. FIFA 2017’nin diğer seri oyunlarından çok ama çok farklı geleceği de EA yetkilileri tarafından açıklanmıştı, bakalım bizi nasıl bir oyun bekliyor.

FIFA 17 hakkında bu kadar detay yeter, gelelim bu harika oyun serisinin yeni oyunun ne zaman bizle buluşacağına.

FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak? FIFA 17 Çıkış Tarihi Nedir?

FIFA 17 oyunu 27 Eylül 2016 tarihinde PS4,XB1 ve PC için çıkışını yapacak.

FIFA 17 DEMO NE ZAMAN ÇIKACAK?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Demonun içinde hikaye moduna da dair birşey olursa fikir verir aslında bekliyorum.

    Reply
  2. Sabırsızlıkla bekliyorum

    Reply
  3. Demo’da hikaye modunu oynayabileceksiniz.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*