FIFA 17’nin merakla beklenilen tam sürümünden önce oyuncular adına ücretsiz olarak gelecek deneme sürümünün yani FIFA 17 Demo’nun içerisinde yer alacak takımlar ve oyuna yeni eklenecek oyun moduna dair bilgiler geldi.

fifa17demo

Herhangi bir resmi açıklama olmamasına karşın sızan bu postere göre, FIFA 17’nin demosunda Hollanda’dan Ajax , İngiltere’den Arsenal ve Leicester, Portekiz’den Benfica , Almanya’dan Borussia Dortmund , İtalya’dan Roma ve Juventus, Fransa’dan ise PSG yer alırken, oyuna ilk defa eklenecek bayan klüp takımlarıyla beraber olarak oyunun demosunda 4 tane bayan klüp takımını göreceğiz. Bunlar arasında Arsenal ve Liverpool gibi iki ünlü İngiliz takımı yer almakta.

Ayrıca demo ile beraber olarak oyuna yeni eklenecek FUT online modu olan 5 vs 5‘i de deneme fırsatına varacağız.

FIFA 17 Demo Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 17 demosu 8 Eylül 2016 tarihinde çıkacak. 

Bunlarda ilginizi çekebilir:

FIFA 17 Gerçek Menajerler Bizleri Bekliyor!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*