E3 2016’da Rockstar Games Büyük Bir Sürpriz Yapabilir!

maxresdefault (8)

Rockstar Games yıllardır E3‘te sessizliğini korudu ama bu yıl etrafta çok fazla söylenti var ve Rockstar‘ın bu söylentileri haklı çıkaracak tavırlar içeresinde olduğu biliniyor. Rockstar Games‘ten 3 oyun bekleniyor birisi çok büyük olasılıkla Red Dead Redemption 2 veya Red Dead Redemption Remastered Edition bir diğeri ise yeni bir Midnight Club oyunu gelebileceği söylentiler arasında. Ama en çok beklenen oyun tabi ki Rockstar Games‘in başyapıtı GTA serisinin yeni oyunu GTA VI. Görsellerde GTA VI yani GTA VI(CE) göndermesi olduğu ve yeni oyunun büyük bir ihtimal ile Miami oyunda ki adıyla VICE CITY olacağını tahmin ediyoruz. 

13335679_1006052442823494_763415429851641183_n

Ubisoft Watch Dogs 2 duyurusunu yapalı bir kaç gün geçti ve baya sağlam bir ses getiren Watch Dogs 2‘yi tamamen unutturabilir. Açık dünya tabanlı konsol oyunlarında Rockstar Games‘in en büyük rakibine böyle bir çalım atacak mı E3‘te göreceğiz. 

 

 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*