Shawn Layden Sony Computer Entertainment America’da CEO COO ve Başkanı E3 2016 etkiniğinde Crash Bandicoot‘u geri döneceğini duyurdu. PSX‘ın en efsanevi oyunlarından birisi olan CRASH tekrar çıkması bütün oyuncuları çok mutlu olacağına hiç şüphe yok. 

crash-bandicoot-remastered-e3-2016.jpg.optimal

E3 2016‘da özellikle Sony’nin konferansında baş döndürücü bir çok oyun vardı gerek God Of War olsun gerek Resident Evil VII olsun ama gözüktüğü anda neredeyse herkesin yüzünü güldüren bir oyun vardı Crash Bandicoot Remastered. Sony CEO’su Shawn Layden‘ın Crash Bandicoot hayranı olduğunu biliyoruz ve oyunun geri dönmesinde aktif bir rol üstlendiğinde net.

Crash Bandicoot Remastered nasıl olacak ?

maxresdefault (12)

 Oyun daha önce ki bütün Crash oyunları oyunlarını içerecek ancak Karting modu olacak mı şu an belirsiz. Oyun öncelikle eski grafik motorundan ödün vermeyecek ancak 1080p yani Full HD olarak gelecek. Son zamanlarda bir çok Remastered gördük ancak bu sefer ki sadece tekrar bir yapım değil ilave modlar ve kısa bir bonus bölümü olacağı söylendi.

Crash Bandicoot’un Hikayesi 

CrashBandicoot_Twinsanity_02

Kötü fizikçi Dr.Neo Cortex ve şeytan maske Uka Uka dünyayı ele geçirmeyi planlarlar. Bunun için buldukları hayvanları Cortex Vortex adında bir makine ile mutantlaştırırlar ve kendi muhafızları olarak çalıştırırlar. Fakat Cortex’in yardımcısı Nitrus Brio’nun küçük bir hatası yüzünden Crash Bandicoot adındaki bir Bandicoot faresi oradan kurtulur. Kurtulduktan sonra kız kardeşi Coco ve Şeytan Maske Uka Uka’nın ikiz kardeşi Aku Aku ile Cortex’i yenip dünyayı kurtarmaya çalışırlar.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*