Call of Duty her sene olduğu gibi de bu yıl kendine çok güveniyor, her ne kadar yeni çıkaracakları oyunları büyük tepkiye sebep olsa da.

Call_of_Duty_Infinite_Warfare_Captain_Reyes_WM.0

Bildiğiniz üzere Call of Duty bu yıl da her sene olduğu gibi seriyi devam ettirecek ve hatta yeni oyunlarının adı Call of Duty Infinite Warfare olacak. Buraya kadar her şey tamam , ancak her sene ne kadar ilk başlardaki COD serisi oyunlarından uzak oyunlar çıkarsa da en çok satış rakamlarına ulaşan FPS oyunu olmayı başaran Call of Duty serisini bu yıl hiç bir zaman olmadığı kadar zor günler bekliyor. Neden derseniz, Call of Duty tarafından yayınlanan CoD Infinite Warfare trailerı Youtube’un en çok dislike alan videoları arasına girerken en büyük rakibi olan DICE’nin Battlefield 1 oyunu ise en çok beğeni alan videolar arasına girdi.

Biz gelelim haberimize , Call of Duty her ne kadar büyük tepkiler alsa da , bu seferde her yıl olduğu gibi çok iddialı. Resmi Twitter sayfalarından attıkları tweet doğrultusunda 13 Haziran tarihinde yeni oyunlarına dair bütün detaylar E3 fuarında yer alacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*