Call of Duty Infinite Warfare için bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Activision çok iddialı sözler sarfetmiş ve o dislike atanların yakın zamanda gelecek olan oyunun tüm mekaniklerini daha net görebileceğimiz oynanış videosunu izlemelerini istemişti.

O merakla beklenilen video bu gün E3 2016 fuarında geldi. Yayınlanan videoda her ne kadar uzay teması CoD ile uyuşmadığından büyük tepkilere neden olsa da, apayrı bir oyun olsaydı gerçekten güzel ve oynanılabilir oyun olacağı hatta büyük beğeni alacağını söyleyebilirim. Hatta E3 2016 fuarında oyun ilk yayınlandığında olumlu tepkiler alırken bir anda CoD olduğu anlaşılınca gene büyük tepkiler başladı.  Bana kalırsa oyun önceki oyunlara göre güzel olmuş, en azından uzay temalı CoD serisinin en iyisi. Gene de karar sizin, ayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Call of Duty Infinite Warfare oyunu 4 Kasım tarihinde PC,PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*