Call of Duty serisi her yıl yeni oyun çıkarma alışkanlığından bu yıl da vazgeçmeyecek. Bu yıl karşımızda göreceğimiz yeni CoD oyununu ise Call of Duty Infinite Warfare olarak belirlendi. Ayrıca oyunu satın alanları Remastered versiyonu olan Modern Warfare oyunu bekleyecek.

Oyuna dair bir çok bilgi verilmekle beraber, sürpriz bir isimde oyunda bizlerle buluşacak. Game of Thrones’un John Snow’u Kit Harrington, Activision Blizzard tarafından yapılan açıklama doğrultusunda, yeni Call of Duty serisi oyunu olan Call of Duty : Infinite Warfare’da boy gösterecek.

Call of Duty Infinite Warfare oyunu bir çok dislike alsa da , E3 2016 fuarında videosu gerçekten güzeldi.Yayınlanan videoda her ne kadar uzay teması CoD ile uyuşmadığından büyük tepkilere neden olsa da, apayrı bir oyun olsaydı gerçekten güzel ve oynanılabilir oyun olacağı hatta büyük beğeni alacağını söyleyebilirim. Hatta E3 2016 fuarında oyun ilk yayınlandığında olumlu tepkiler alırken bir anda CoD olduğu anlaşılınca gene büyük tepkiler başladı.  Bana kalırsa oyun önceki oyunlara göre güzel olmuş, en azından uzay temalı CoD serisinin en iyisi. Gene de karar sizin, yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Call of Duty Infinite Warfare Ne Zaman Çıkacak? Call of Duty Infinite Warfare Çıkış Tarihi Nedir?

Call of Duty Infinite Warfare oyunu 6 Kasım 2016 tarihinde PC , PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Merakla bekliyorum umarız fiyasko olma

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*