Call of Duty Black Ops 3’ün üçüncü DLC- Ek Paketi çıkmaya hazırlanıyor. Oyuna gelecek olan yeni ek paketin ismi Descent.

Call of Duty Black Ops 3’e gelecek olan Descent ek paketinde yer alan 4 tane yeni multiplayer haritasının yanı sıra yepyeni bir zombi deneyimi oyuncuların karşısına çıkacak.

codbo3descent

Descent ile gelecek olan yeni zombi modunda mekanik ve daha güçlü zombiler, sayısız zombi ile oldukça zorlaşan bir mod olmakla beraber, Call of Duty Black Ops 3’e bu modda Alev Saçan Ejderhalar olacak. Evet yanlış duymadınız, oyuna ejderha eklenmekle kalmayıp hemde bir taneyle kalmayacak. Bunların alev saçması da hesaba katılınca gerçekten zor günler bizleri bekliyor, bir o kadar eğlenceli de!

https://youtu.be/mcGTLwiy4uE

Call of Duty Black Ops 3’e Descent Ek Paketi Ne Zaman Gelecek?

Descent ek paketi , 12 Temmuz 2016 tarihinde Playstation 4 , Xbox One ve PC için gelecek.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

8 Comments

 1. Call of Duty bitti artık Ne yapacaklarını bilmiyorlar daha

  Reply
 2. Multiplayer haritalarında eski günleri hatırlatmaya çalışmışlar Black ops 2 mesela saray gibi görünen sanırsam Raid haritasının farklı modeli.Zombide zaten ejderha vardı bu sefer alev saçan olucak güzel olacağa benziyor.

  Reply
 3. COD eski zevki vermiyor ya BF1’i bekliyoruz.

  Reply
 4. Eski Zevki yok oyunun

  Reply
 5. Call Of Duty artık bilim kurgu filmi gibi oldu

  Reply
 6. İlginç ve güzel gözüküyorm

  Reply
 7. Call of duty modern warfare remastered bekliyorum.

  Reply
 8. Cod 4 den sonra eski keyifi vermemeye basladi eskisi gibi sarmiyor bf gibi yenilenen teknoloji ve biraz tarifle 1. Ve 2. Dunya savaslarini yapsalar inanilmaz tutulur

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*