Battlefield serisinin yeni oyunu , her ne kadar herkes adını Battlefield 5 olarak beklese de! Bildiğiniz üzere son çıkan Battlefield serisi oyunu Battlefield Hardline olmuştu. Ancak BF Hardline serinin devamı niteliğinde değildi, bundan dolayı BF4’ün ardından BF5 gelmesi bekleniliyordu, ancak böyle olmadı. Yeni Battlefield oyununun 1.Dünya Savaşı sırasında geçmesinden ötürü oyunun adı Battlefield 1 olarak belirlendi.

battlefield1nezamançıkacak

Battlefield 1 oyununda Osmanlı İmparatorluğu’nu seçebileceğiz ve oyunun online haritalarında Gelibolu yer alacak. Bunun yanı sıra uzun süredir özlemini çektiğimiz 1.Dünya Savaşı teması sonunda geri döndü diyebiliriz. Atlar üzerinde, tanklar üzerinde ve bir çok eski nesil silah ile savaşı hissedeceğiz. Ayrıca FPS oyunları tarihinin en kalabalık haritaları da Battlefield 1 oyunu ile karşımızda olacak.Ayrıca elimize ulaşan bilgiler ve Battlefied’ın gönderileri olsun, oyunun satışta bulunduğu yerler olsun, Battlefield 1 oyununun Türkçe olarak gelmesini kesinleştiğini gösteriyor. Size oyun duyurulmadan çok önce Battlefield 5 Türkçe Mi? yazımızla duyurduğumuz gibi dublaj desteğinin yerine sadece altyazı olması bekleniliyor, gene de bu durum bizi mutlu edeceğe benziyor. Umarız Call of Duty serisine de bir ders olur bu konu. Serinin merakla beklenilen oyunu peki ne zaman bizimle buluşacak?

BATTLEFIELD 1 oyununa dair bütün bilgilere ve haberlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Battlefield 1 Ne Zaman Çıkacak? Battlefield 1 Çıkış Tarihi Nedir?

Battlefield 1 oyunu 21 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*