FIFA 16 turnuvamızın şampiyonunu çok güzel bir ödül bekliyor. Şampiyon olan isme Playstation 4‘ün en güzel oyunlarından biri olan Shadow of Mordoru hediye edeceğiz! 

FIFA-16-Wallpaper-7

Turnuvaya katılım tamamen ücretsiz olmakla beraber bir takım formatı ve kuralları tabikide var. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

 Platform : PLAYSTATION 4 

FORMAT :

Turnuvada 32 tane takım yer alacak. Bundan dolayı 32 tane kişi ve 4 tane yedek oyuncu alacağız. Turnuvanın başlangıcı sırasında mazereti dolayısıyla ayrılması gereken kişilerin yerine bu 4 kişiden biri sırayla alınacak. 

Turnuvamızda aşağıda bulunan takımlar ve gruplar geçerli olacak.

GRUPLAR VE TAKIM SAHİPLERİ:

A GRUBU

Stoke City(Ahmet Berat) – Fiorentina(Yıldırım Yusuf) – Olympiakos (Turan Köse)- Real Sociedad (Onur Demir)

B GRUBU

West Ham United (Murat Demir) – Lazio(Fırat Biçen) – Zenit (Egemen Pişkin) – M’Gladbach(Tayfun Tetik)

C GRUBU

Milan(Emre Naz) – PSV (Melih Tokgözoğlu) – Benfica(Atacan İlkin Tansel)- Wolfsburg(Batuhan Güven)

D GRUBU

Porto(Umut Berkcan İn) – Athletic Bilbao (cihangirkutsal) – Bayer Leverkusen (Tayfun Kovan)- Monaco (mymris)

E GRUBU

Sporting CP (hakguden) – Villarreal (Güngör Akbabaoz) – Crystal Palace(Burak Solcuner) –  Marsilya (Melih Çelik)

F GRUBU

Shaktar Donetsk(Erdem Çatmakaş) – Basel (Onur Elmacı) – Southampton(Kubilay Gül) – Lyon (ck4k85)

G GRUBU

Everton (Onur Can) – New York City (Sercan Sevinc)- Schalke 04 (Kadir Bektas) – Nice (Ege Mercanoğlu)

H GRUBU

Newcastle United (Berke Akın) – Aston Villa(Ahmet Ünal) – Cska Moskova(Berk Yesil) – Swansea(Serkan Karaman)

FİKSTÜR:

A GRUBU

1.GÜN

Stoke City – Fiorentina

Olympiakos – Real Sociedad

2.GÜN

Olympiakos – Fiorentina

Stoke City – Real Sociedad

3.GÜN

Fiorentina – Real Sociedad

Olympiakos – Stoke City

B GRUBU

1.GÜN

West Ham United – Lazio

Zenit – M’Gladbach

2.GÜN

West Ham United – Zenit

M’Gladbach – Lazio

3.GÜN

Lazio – Zenit

M’Gladbach – West Ham United

C GRUBU

1.GÜN

Milan – PSV

Benfica – Wolfsburg

2.GÜN

Milan – Benfica

Wolfsburg – PSV

3.GÜN

Milan – Wolfsburg

Benfica – PSV

D GRUBU

1.GÜN

Porto-Athletic Bilbao

Bayer Leverkusen – Monaco

2.GÜN

Porto – Bayer Leverkusen

Athletic Bilbao – Monaco

3.GÜN

Monaco – Porto

Athletic Bilbao – Bayer Leverkusen

E GRUBU

1.GÜN

Sporting – Villarreal

Crystal Palace – Marsilya

2.GÜN

Sporting – Crystal Palace

Marsilya – Villarreal

3.GÜN

Marsilya – Sporting

Crystal Palace – Villareal

F GRUBU

1.GÜN

Shaktar – Basel

Southampton – Lyon

2.GÜN

Shaktar – Southampton

Basel – Lyon

3.GÜN

Basel – Southampton

Lyon- Shakhtar

G GRUBU

1.GÜN

Everton – NYC

Schalke 04 – Nice

2.GÜN

NYC – Nice

Everton – Schalke 04

3.GÜN

Schalke 04 – NYC

Nice – Everton

H GRUBU

1.GÜN

Newcastle United – Aston Villa

CSKA – Swansea

2.GÜN

CSKA – Aston Villa

Newcastle United – Swansea

3.GÜN

Swansea – Aston Villa

Newcastle United – CSKA

Takımlar kayıt sonrası kura ile verilecek, Konsolum.com ve Facebook Konsolum sayfalarından duyurulacaktır. 

Grup maçları tek maç olacaktır, üst tura 1. ve 2. çıkacaktır

KURALLAR :

Grup maçları ve üst turlar tek maç üzerinden olacaktır. Gruptaki herkes birbiriyle sadece 1 maç yapacaktır. 

Maç Süresi : 6 dakika

Kontrol Ayarları : ANY

Oyun Hızı : Normal

Kadro Tipi : Online

olarak seçilecektir. 

Maç sonuçları yayınlanacak yazımızın altına girilecektir, detaylar sonraki yayınlanacak yazımızda bulunacaktır.

Turnuvada hile peşinde olan ve turnuvaya zarar vermeye yönelik hareketlerde bulunan kişiler bir sonraki hiç bir Konsolum organizasyonuna kabul edilmeyecektir.

FIFA-16-Wallpaper-3

TURNUVA SÜRESİ :

TURNUVA BAŞLANGIÇ TARİHİ : 24 Haziran

Her takımın grubundakilerle oynayacağı 3 maç var, bu 3 maç fikstür şeklinde verilecek. Her maç için 1 gün süre tanınacak.

Grup Aşamaları, 27 Haziran günü sona erecek.

Son 16 turunda ise maçlar için 1 gün süre tanınacak.

SON 16 Turu, 28 Haziran günü sona erecek.

Çeyrek final maçları için 1 gün süre tanınacak.

Çeyrek Finaller 29 Haziran günü sona erecek.

Yarı final için 1 gün süre tanınacak.

Yarı Finaller 30 Haziran Günü sona erecek.

Final için 1 gün süre tanınacak.

TURNUVA SONA ERİŞ TARİHİ : 1 Temmuz

Skorları aşağıya yorum olarak yazınız. 2 taraftan sadece birinin atması gerekmektedir.

Örnek : FB 1-1 GS

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

51 Comments

  1. Newcastle United:4 Aston Villa:1

    Reply
  2. Palace 3-2 marsilya

    Reply
  3. Olym. Marseille 2 – 3 Crystal Palace

    Reply
  4. Atletico Bilbao 2-0 Porto

    Reply
  5. Benfica 2-0 Wolfsburg

    Reply
  6. Nice 2-2 Schalke

    Reply
  7. M’Gladbach 1-0 Zenit

    Reply
  8. Shaktar 5-1 basel

    Reply
  9. Milan 3 1 PSV

    Reply
    • C GRUBU

      Reply
  10. E grubu ilk maç: Sporting CP 1-0 Villarreal

    Reply
  11. Cska moskova 3-0 Aston villa

    Reply
  12. Stoke City 0–2 Fiorentina

    Reply
  13. E grubu 2. maç: Sporting CP 3-2 Crystal Palace

    Reply
  14. Monaco 3 – 2 Bayern 04

    Reply
  15. D grubu 2. maç Atletico Bilbao 0-0 Monaco

    Reply
  16. a grubu ilk mac olympiakos 1-0 sociedad

    Reply
  17. Neecastle:4 Swansea:0

    Reply
  18. Cska moskova 1-0 sweansea

    Reply
  19. F Grubu Southampton:3 Lyon:1

    Reply
  20. C GRUBU 2.MAC

    Milan 7 0 Benfica

    Reply
  21. Cska moskova 2-2 newcastle united

    Reply
  22. Basel – Southampton maçı 7-2 Baselin kazanmasıyla bitmiştir.

    Reply
  23. Zenit 3-3 Westham

    Reply
  24. G grubu
    Everton 3 – 2 Nice
    Everton 3 -1 Nyc

    Reply
  25. B grubu ilk maç Lazio 7-0 West Ham United

    Reply
  26. G grubu Schalke 04 2 – 1 New York City

    Reply
  27. D grubu 2. Mac bayer leverkusen 1 porto 1

    Reply
  28. Basel – Lyon 4-2 Basel’in kazanması ile bitmiştir.

    Reply
  29. B grubu 3.maç LAZIO 3-0 ZENİT

    Reply
  30. B grubu 2. Maç LAZIO 5-1 Bor.M`gladbach

    Reply
  31. B grubu Lazio 5-1 M’Gladbach

    Reply
  32. A grubu 2. Mac sociedad 1-1 stoke city

    Reply
  33. Nice 4-1 NYC

    Reply
  34. Nice 2-3 Everton

    Reply
  35. a grubu 2.mac olympiakos 1-0 fioerentina

    Reply
  36. C grubu PSV:2 BENFİCA:1

    Reply
  37. a grubu 3.mac olympiakos 4-2 stoke city

    Reply
  38. Fiorentina 0-0 Real Sociedad

    Reply
  39. Swansea 5-1 Aston Villa

    Reply
  40. Villareal 3 – 1 Crystal Palace E grubu

    Reply
  41. Shaktar 1-0 Southampton

    Reply
  42. B grubu M’Gladbach 2-2 West Ham

    Reply
  43. Porto 1 – 2 Monaco

    Reply
  44. C grubu psv1 wolfsburg1

    Reply
  45. D grubu 3. maçı Atletico Bilbao 3-1 Bayer Leverkusen

    Reply
  46. C GRUBU WOLFSBURG 1-1 PSV

    Reply
  47. A grubu 3. Mac Sociedad 0-0 Fiorentina

    Reply
  48. C GRUBU 3. MAÇ

    Milan 5 1 Wolfsburg

    Reply
  49. Villareal 2-1 marsilya

    Reply
  50. E grubu 3. maç: Marsilya 2-6 Sporting Cp

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*