Fransa Euro 2016 formatıyla karşınızdayız!

FIFA 16 turnuvamızın şampiyonunu çok güzel bir ödül bekliyor. Şampiyon olan isme Playstation 4‘ün en güzel oyunlarından biri olan Destiny‘i hediye edeceğiz! 

euro2016fifa

Turnuvamızda aşağıda bulunan gruplar geçerli olacak.

fifa16turnuvası

Ancak turnuvada yer alan tüm takımlar oyunda yer almadığı için takım değişimleri geçerli olacak. Oyunda yer almayan takımın yerine gelecek olan takıma aşağıdan bakabilirsiniz.

  • Hırvatistan = Danimarka
  • Ukrayna = Hollanda
  • Slovakya = Slovenya
  • Arnavutluk = İskoçya
  • İzlanda = Yunanistan

KURA SONRASI TAKIMLAR VE SAHİPLERİ 

FRANSA= Alperen
ROMANYA= Batuhan Güven
İSKOÇYA= Berk Yeşil 
İSVİÇRE= Atacan İlkin Tansel
İNGİLTERE=  Berkay Hasdemir
GALLER= Deniz İpekoğlu
SLOVENYA= Egemen Pişkin
RUSYA= Emircan Derviş
ALMANYA= Emre Naz
POLONYA= Erdem Çatmakaş
KUZEY İRLANDA= Ferhat Şiyar Aydın
HOLLANDA= Mustafa Utku
İSPANYA= Onur Can
ÇEK CUMHURİYETİ= Kadir Bektaş
TÜRKİYE=  Kubilay Gül
DANİMARKA= Mehmet Maksutoğlu
BELÇİKA= Murat Demir
İRLANDA CUMHURİYETİ= Onur Demir
İSVEÇ= Safa Kaçmaz
İTALYA= Serkan Karaman
PORTEKİZ= Seçkin Kılıç
YUNANİSTAN= Mert Ege Arıcı
AVUSTURYA= Yıldırım Yusuf
MACARİSTAN= Tolga Bora

euro2160

KURALLAR :

Grup maçları ve üst turlar gerçekteki gibi olacaktır. Gruptaki herkes birbiriyle sadece 1 maç yapacaktır. 

Maç Süresi : 6 dakika

Kontrol Ayarları : ANY

Oyun Hızı : Normal

Kadro Tipi : Online

olarak seçilecektir. 

Defans ayarı TACTICAL olmak zorundadır. Legacy seçmek yasaktır.

 EURO 2016 FİKSTÜR

A Grubu Fikstürü (Fransa, Romanya, İskoçya, İsviçre) 
13 Haziran – 15 Haziran : (Stade de France – St. Denis) Fransa – Romanya
13 Haziran – 15 Haziran :(Stade Bollaert-Delelis – Lens) İskoçya – İsviçre
15 Haziran – 17 Haziran ::(Parc des Princes – Paris) Romanya – İsviçre
15 Haziran – 17 Haziran :(Stade Velodrome – Marsilya) Fransa – İskoçya
17 Haziran – 19 HaziranStade Pierre Mauroy – Lille) İsviçre – Fransa
17 Haziran – 19 Haziran (Stade de Lyon – Lyon) Romanya -İskoçya

B Grubu Fikstürü (İngiltere, Rusya, Slovenya, Galler) 
13 Haziran – 15 Haziran :(Stade de Bordeaux – Bordeaux) Galler – Slovenya
13 Haziran – 15 Haziran :(Stade Velodrome – Marsilya) İngiltere – Rusya
15 Haziran – 17 Haziran :(Stade Pierre Mauroy – Lille) Rusya – Slovenya
15 Haziran – 17 Haziran : (Stade Bollaert-Delelis – Lens) İngiltere – Galler
17 Haziran – 19 Haziran (Stade Geoffroy Guichard – St. Etienne) Slovenya – İngiltere
17 Haziran – 19 Haziran (Stade de Toulouse – Toulouse) Rusya – Galler

C Grubu Fikstürü (Almanya, Hollanda, Polonya, Kuzey İrlanda) 
13 Haziran – 15 Haziran : (Stade de Nice – Nice) Polonya – Kuzey İrlanda
13 Haziran – 15 Haziran : (Stade Pierre Mauroy – Lille) Almanya – Hollanda
15 Haziran – 17 Haziran : (Stade de Lyon – Lyon) Hollanda – Kuzey İrlanda
15 Haziran – 17 Haziran :(Stade de France – St. Denis) Almanya – Polonya
17 Haziran – 19 Haziran (Parc des Princes – Paris) Kuzey İrlanda – Almanya
17 Haziran – 19 Haziran (Stade Velodrome – Marsilya) Hollandaa – Polonya

D Grubu Fikstürü (İspanya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, TÜRKİYE) 
13 Haziran – 15 Haziran : (Parc des Princes – Paris) Türkiye – Danimarka
13 Haziran – 15 Haziran : (Stade de Toulouse – Toulouse) İspanya – Çek Cumhuriyeti
15 Haziran – 17 Haziran : (Stade Geoffroy Guichard – St. Etienne) Çek Cumhuriyeti -Danimarka
15 Haziran – 17 Haziran :(Stade de Nice – Nice) İspanya – Türkiye
17 Haziran – 19 HaziranStade Bollaert-Delelis – Lens) Çek Cumhuriyeti – Türkiye
17 Haziran – 19 Haziran(Stade de Bordeaux – Bordeaux) Danimarka – İspanya 

E Grubu Fikstürü (İtalya, Belçika, İrlanda Cumhuriyeti, İsveç) 
13 Haziran – 15 Haziran :(Stade de France – St. Denis) İrlanda Cumhuriyeti – İsveç
13 Haziran – 15 Haziran :(Stade de Lyon – Lyon) Belçika – İtalya
15 Haziran – 17 Haziran :(Stade de Toulouse – Toulouse) İtalya – İsveç
15 Haziran – 17 Haziran :(Stade de Bordeaux – Bordeaux) Belçika – İrlanda Cumhuriyeti
17 Haziran – 19 Haziran(Stade Pierre Mauroy – Lille) İtalya – İrlanda Cumhuriyeti
17 Haziran – 19 Haziran(Stade de Nice – Nice) İsveç – Belçika

F Grubu Fikstürü (Portekiz, Yunanistan, Avusturya, Macaristan) 
13 Haziran – 15 Haziran :(Stade de Bordeaux – Bordeaux) Avusturya – Macaristan
13 Haziran – 15 Haziran : (Stade Geoffroy Guichard – St. Etienne) Portekiz – Yunanistan
15 Haziran – 17 Haziran :(Stade Velodrome – Marsilya) Yunanistan – Macaristan
15 Haziran – 17 Haziran :Parc des Princes – Paris) Portekiz – Avusturya
17 Haziran – 19 Haziran :(Stade de France – St. Denis) Yunanistan – Avusturya
17 Haziran – 19 Haziran(Stade de Lyon – Lyon) Macaristan – Portekiz

TURNUVA SÜRESİ :

TURNUVA BAŞLANGIÇ TARİHİ : 13 Haziran

Her takımın grubundakilerle oynayacağı 3 maç var, bu 3 maç fikstür şeklinde verilecek. Her maç için 2 gün süre tanınacak.

Grup Aşamaları, 19 Haziran günü sona erecek.

Son 16 turunda ise maçlar için 2 gün süre tanınacak.

SON 16 Turu, 21 Haziran günü sona erecek.

Çeyrek final maçları için 2 gün süre tanınacak.

Çeyrek Finaller 23 Haziran günü sona erecek.

Yarı final için 2 gün süre tanınacak.

Yarı Finaller 25 Haziran Günü sona erecek.

Final için 2 gün süre tanınacak.

TURNUVA SONA ERİŞ TARİHİ : 27 Haziran

Skorları 2 günlük maç tarihi sırasında yorum olarak aşağıdan atmanız gerekmektedir. Her maç için günler farklıdır, lütfen maçları zamanında oynayınız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

34 Comments

  1. Belçika 1-3 İtalya

    Reply
  2. Galler-2 Slovenya-0

    Reply
  3. Rusya 2-0 İngiltere

    Reply
  4. İsviçre 3-1 İskoçya

    Reply
  5. Türkiye 0 – 1 Danimarka

    Reply
  6. İrlanda 2-1 İsveç

    Reply
  7. Fransa 2-0 Romanya

    Reply
  8. İspanya 5 – 0 Çek Cumhuriyeti

    Reply
  9. Almanya 4 – 0 Hollanda

    Reply
  10. Portekiz 2-0 Yunanistan

    Reply
  11. Macaristan 1 – 5 Avusturya

    Reply
  12. İsviçre 3-0 Romanya

    Reply
  13. Belçika : 3 — irlanda :1

    Reply
  14. Iskocya 2-1 Fransa

    Reply
  15. Polonya 1-0 Kuzey İrlanda

    Reply
  16. Almanya 2-2 Polonya

    Reply
  17. Cek Cumhuriyeti 3 – 2 Danimarka

    Reply
  18. Galler 2-1 İngiltere

    Reply
  19. Yunanistan 3-3 Macaristan

    Reply
  20. Hollanda 4-1 Kuzey Irlanda

    Reply
  21. İspanya 3 – 1 Türkiye

    Reply
  22. Portekiz 0-0 Avusturya

    Reply
  23. Rusya 4-0 Slovenya

    Reply
  24. Fransa 3-0 İsviçre

    Reply
  25. Cek Cumhuriyeti 2 – 1 Turkiye

    Reply
  26. İspanya 2 – 0 Danimarka

    Reply
  27. İtalya 3-1 İsveç

    Reply
  28. Macaristan 2-1 portekiz.

    Reply
  29. Iskocya 6-0 Romanya

    Reply
  30. İrlanda 1-0 İtalya

    Reply
  31. Rusya 2-0 Galler

    Reply
  32. Yunanistan 2-0 Avusturya

    Reply
  33. Polonya 0-0 Hollanda

    Reply
  34. The voice of raitinaloty! Good to hear from you.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*