Naughty Dog Oyunculara Tebessüm Ettirmeyi Seviyor.

10 Mayısta piyasaya sunulan Uncharted 4: A Thief’s End satışlarla dünyada büyük bir sansasyon yaratmışken oyun gün geçtikçe eğlenceli taraflarını oyunculara göstermeye başladı. 

Uncharted-4-hidden-trophies-with-Stage-Fright
Bilindiği üzere 2015 Los Angeles E3‘te  Uncharted‘ın gameplayı o an oynanarak lanse edilecekti ancak unutulan bir şey vardı DS4 ile PS4 arasında ki mesafe kaynaklı senkronizasyonu. Salonda herkes heyecan içinde çok güzel bir sinematik ardından Nathan Drake için haraket sırası gelmişken DS4 kaynaklı bir sorun ile 31 saniye Nathan Drake hareketsiz kalmış ve gerek evinden gerek salonda ki insanlara ufakta olsa mahcup olmuştu. Uncharted 4‘te yaşanan o olaya kayıtsız kalınmamış ve o olayın olduğu yerde 31 saniye beklendiği zaman ‘Stage Fright‘ yani Sahne Korkusu adlı Trophy açılıyor. 

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/ApE1RxxtSHI”]

Naughty Dog bu olayı unutmayarak karşımıza çıkarması bir şirketin bir nevi kendisi ile nasıl dalga geçerek oyuncuların gönlünü nasıl çalacağını göstermiş oldu. Umarız böyle ince detaylar bizler mutlu etmeye devam eder.

 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

6 Comments

 1. Gahahaha efso

  Reply
 2. Adamlar işi bilio :).

  Reply
 3. Baya iyi düşünülmüş

  Reply
 4. Ya çok iyi sfjsjdjsjd

  Reply
 5. Neden 31? Bunu soran tek kişi değilim yargılamayın

  Reply
 6. Tuhafmış.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*