Son çıkardığı oyun ile adından çokca söz ettiren Ratchet and Clank , PS3 sahibi kullanıcılara kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Eğer Playstation 3 sahibi iseniz tek yapmanız gereken Brezilya PSN hesabı oluşturmak.

Normal TR PSN hesabı oluşturur gibi ücretsiz bir şekilde oluşturmanızın ardından, o hesaba giriş yaparak Playstation Store üzerinden Ratchet & Clank: Full Frontal Assault oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunun ücretsiz olma sebebi muhtemelen Brezilya’da özel bir kampanya ve özel bir gün olabilir. Ancak ücretsiz olma sebebi PSN’de oluşan bir hata da olabilir, şimdilik resmi olarak bir açıklama olmasa da , PS3 kullanıcıları sorunsuz indirebiliyor. Bu fırsatı kaçırmayın , elinizi hızlı tutun!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*