Sizlere bu seferde Konsolum ekibi olarak eksikliğini bir süredir hissettiğimiz bir yenilik ile geldik!

KONSOLUM SÖZLÜK adı altında oyun dünyasında kolayca bilgi paylaşımı yapılabileceği bir platform oluşturduk. Şimdilik basit bir şekilde oluşturulan bu platforma , çok kısa bir şekilde üye olabilir, entry yani gönderilerinizi yazmaya başlayabilirsiniz. 

kn

KONSOLUM SÖZLÜK sayesinde:

  • PC, PS4 , Xbox One veya eski nesle ait herhangi bir oyunu almak istiyorsunuz, ancak oyunun bir fiyasko olmasından korkuyorsunuz. En azından oyun hakkında oynayan kişilerden bilgi almak, onların yorumlarını görmek istiyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken Google’a ”Oyunun Adı Konsolum” şeklinde yazmak. Daha sonra arkanızı yaslayıp , o aradığınız oyun hakkındaki bütün olumlu olumsuz yorumları görebilir, hatta ve hatta soru sorarak, bilgi paylaşımına destek olabilirsiniz.
  • Bir oyunu bitirdiniz, veya başındasınız. Oyunu anlayarak, yaşayarak oynayanlardansınız. Ancak anlamadığınız bir şey var, veya yanlış anlama ihtimaliniz olduğunu düşünüyorsunuz. Bunun için de tek yapmanız gereken Google’a ”Oyunun Adı Konsolum’ şeklinde yazmak. Böylece oynadığınız oyuna hızlı bir şekilde ulaşabilir, bu oyun hakkındaki tartışmaya dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda insanlarla oyunda yaşadığınız güzel bir anı paylaşabilir, video, fotoğraf veya gif ile destekleyebilirsiniz.
  • Çıkmasına az süre kalan bir oyun hakkında en yeni bilgileri takip edebilirsiniz. Bu konuda yardımcı olmak için bütün bilgileri özenle gireceğimizden emin olabilirsiniz.

Kısaca :

Sizler için kurduğumuz bu sözlük sayesinde, bütün oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bitirdiğiniz zaman yorumlayabilir, beğenmediğiniz zaman aynı şekilde yorumlayabilir, çıkmasına az süre kalan bir oyun hakkında tam olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca online oynadığınız platforma ait ID paylaşımı yaparak birlikte oynayacak dostlar bulabilirsiniz.

wallhaven-372907

Bir oyun hakkında bilgi sahibi olmak için, KONSOLUM SÖZLÜK üzerinden hızlıca erişebilmek için , tek yapmanız gereken :

Arama Motorunuza ”Oyunun Adı Konsolum” şeklinde yazarak aratmak.

NOT : şimdilik aramalarınızda bulunamama gibi sorunlar yaşanabilir, bunun sebebi sistemin yeni oluşturulmasıdır. Şimdilik sözlüğe erişim için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

Konsolum sözlük projesi şimdilik iptal olmuştur.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*