Rockstar Games, oyuncularını mutlu etmeye devam ediyor. GTA serisinin son oyunu olan Grand Theft Auto 5 çıktığından beri sadece oyun içi para ödenmesi gereken şey ekstra para satın almak olmuştu, onun haricinde oyundaki tüm modlar, tüm erişilebilir içerikler ve oyuna gelen bütün güncellemeler ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu. Rockstar Games bu adetini bozmadı ve Haziran ayında gelmesine hazırlanan en büyük ek paketlerinin de ücretsiz geleceğini açıkladı.

Biz gelelim bu GTA 5 tarihinin en büyük boyutuna sahip olması beklenen ve en çok özelliği beraberinde getirmesi beklenen yeni güncellemeye. Öncelikle bu güncelleme GTA Online adına bir çok şeyi değiştirecek, oyuna yeni bir heyecan katacak.

Haziran ayı ile beraber olarak oyuna yeni bir boyut katacak olan bu büyük güncellemenin ismi Further Adventures in Finance and Felony (Maliye Maceralarında Finans ve Ceza).
actual_1464349328

Evet adından da anlaşıldığı üzere suç dünyasınada heistlerin ardından apayrı bir para kazanma yolu GTA Online‘da bizlerin karşısına çıkıyor. Los Santos ve Blaine County’de yer alan en köklü suç şirketlerinden birinin başına geçeceğiz! Oyuna yeni katılacak bu güncelleme ile tam anlamıyla kötü işlerin başına geçeceğiz ve kendi kurduğumuz şirketimizin CEO’su olmakla kalmayıp, paraya para demeyeceğiz! Tabiki bu işler hiçte temiz olmayacak…

Oyuna gelen bu güncelleme ile GTA 5 evreninde kaçak mal satışı olsun, uyuşturucu satışı olsun bir çok suçlarda yer alacağız. Bu suçlar tabiki bize kara para olarak geri dönücek ve bu paralarla bir çok depoyu, arabayı , imalathaneyi bünyemize katacağız. Beklediğiniz üzere bu işlemler sırasında ve sonrasında bir çok suç örgütü de bize karşı gelmeye çalışacak. Tabiki bizi bu durumdan kurtaracak olan , her soygun görevinde (heist) yardımımıza koşan dostlarımızdan başkası olmayacak:)

actual_1462821404

Further Adventures in Finance and Felony (Maliye Maceralarında Finans ve Ceza) güncellemesi 7 Haziran 2016 tarihinde geliyor. Ayrıca 1 hafta içinde Rockstar Games tarafından bu güncelleme hakkında gelecek videoyu Facebook Konsolum sayfamızda görebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*