Sony Ve Polyphony’den Sevindirici Açıklama !

Playstation tarihinin en çok oynanan oyunlarından Gran Turismo serisinin yeni oyunu Gran Turismo Sport için haftaya detaylı tanıtım yapılacak. Sony ve Polyphony ortaklığı ile yapılan oyun ilk olarak geçtiğimiz sene Paris Game Week‘te görücüye çıkan Gran Turismo Sport‘a yeni bir tanıtımın geleceğini duyurdu. 

2fa6650e7f8cf0f8e237ccb2aa49208e

19 Mayıs‘ta Gran Turismo ve Playstation’ın resmi YouTube kanallarında gerçekleşecek canlı yayında oyun hakkında bilgiler belki bir gameplay’e yer verileceği ortada dolaşan bilgiler. Umarız sadece bir Cinematic Trailer ile değil Gameplay ile desteklemeye şahit oluruz.

Rakipler Güçlü 

Özellikle Project Cars ve Forza Motorsports çıtayı çok üst noktada bıraktı. Grafikler, oynanış , ortam olsun çok başarılı iş çıkarmış ve oyunların satışları gerçekten yüksek bir seviyede. Gran Turismo’dan beklentiler çok yüksek çünkü yeni nesile gelecek ilk Gran Turismo oyunu olacak ve rakiplerinden yaklaşık bir buçuk yıl sonra piyasaya sürülecek. Polyphony’e göre tarihin en iyi yarış oyunu bizleri bekliyor.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

1 Comment

  1. Bu oyunlar bi harika ya

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*