KONSOLUM FIFA turnuvaları durmak bilmiyor, transferli, transfersiz , ödüllü ödülsüz derken bir çok turnuvayı geride bıraktık. Halen sürmekte olan bir çok FIFA 16 turnuvamız ve ligimiz mevcut. Bunca heyecanın ortasında ilginç bir format ile,  tam bir takım oyunuyla sizleri baş başa bırakıyoruz!

fifa162vs2turnuvası

Turnuva Formatı: 

Turnuva WHATSAPP üzerinden düzenlenmektedir, kullananların katılması kendileri açısından daha yararlı olur. Kayıt olmanızın ardından bana özel mesaj atarak numaranızı eklememi söyleyebilirsiniz. 

– Platform Playstation 4’tür. 

Sadece 4 ve 4.5 yıldız takımları seçebilirsiniz. 3.5 yıldız, aşağısı ve 5 yıldız takım seçmek yasaktır.
Oyun İçi Kurallar: 
Maç esnasında rakibe ses gidecek şekilde mic kullanımı yasaktır.
Tahrik edici gol sevinçleri yapmak yasaktır, zamana oynamak veya benzeri çirkef davranışlarda bulunmak turnuvadan ve Forum Konsolum turnuvalarından geçici veya süresiz uzaklaştırmaya sebep olabilir. Lütfen rakibinize saygılı olunuz.
 
*Turnuvada yer alabilmeniz için iki ayrı makinadan oynamanız gerekmektedir. Yani arkadaşınızın da sizin gibi bir PS4 sahibi olması gerekiyor. Turnuva Online Co-Op Seasons kısmından oynanacaktır. Tek PS4 üzerinden 2 kişi oynayanlar için bu turnuva uygun değildir.

ÖDÜL:

1.olan takıma 1 Yıllık Konsolum Premium Üyeliği!

KATILIM:
1. PSN:
2.PSN:
TAKIM İSMİ =

turnuvaya kayıt olmak için foruma üye olup bu konu altına yukarıdaki formu doldurarak yorum atmanız zorunludur. Takım sahiplerinden sadece birinin yorum atması yeterlidir.

* TAKIM BULAMAYANLAR FORUMDAKİ KONUYA VE BU YAZININ ALTINA YORUM ATABİLİR…

Turnuvaya kayıt olmak için tıklayınız!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*