Ratchet & Clank Türkçe Dublaj ve Türkçe Alt Yazı Seçenekleriyle Geliyor !

Sony’nin her zaman olduğu gibi dağıtımcılığını yaptığı Insomniac Games geliştir Ratchet & Clank Türkçe olacağı ve fiyatının 129 TL olacağı duyuruldu. Duyuruyu Playstation Türkiye kendi Twitter hesabından yaptı. 

ratchet-and-clank-turkce

Son zamanlarda gerek Uncharted, InFamous ve The Order 1899 gibi oyunların Türkçe gelmesi ile Sony oyuncuların ilgisini bir hayli çekeceğe benziyor. Sony’nin dağıtımcılığını yaptığı oyunlarda Türkçe olması ile 80 Milyon nüfusa sahip bir ülkenin oyun pazarında ayrıcalıklı kılıyor.   

Oyunun Hakkında

Ratchet-and-Clank

Oyun ilk oyunun yeniden hayal olsa da, silah ve sağlık yükseltmeleri, Raritanium ile silah yükseltme ve sonra gelen yeni silah dahil gibi özellikleri ile, seri olarak farklı oyun ögelerini bir çeşitlilik ile geliştirerek yeni bölümlere gececeğiz. Örneğin, adından da anlaşılacağı gibi, Pixelizer, adında 8 bitlik düşmanlara karşı mücadele vereceğiz.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

1 Comment

  1. Oyunun oynanış videolarına baktım gayet eğlenceli fiyat biraz pahalı 99 tl olmasını umardım.TR dublaj da gayet güzel olmuş.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*