Plants vs Zombies Garden Warfare 2’nin merakla beklenilen demosu geldi. PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için gelen demoyu herhangi bir ücret ödemeden 10 saat boyunca oynayabiliyorsunuz. Bu 10 saatlik süreç sizin oynamanız için, yani sizin oynamadığınız süre demoyu etkilemiyor, 10 saatde bir demo için gerçekten yeterli bir süreç. Bu 10 saati 2 hafta içinde kullanabiliyorsunuz.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 için belirlenen PSN ücreti en uygun olarak 136.47 TL olarak Rusya PSN’de gözüküyor. Hemde Deluxe Edition olarak. Oyunun standart sürümünün ücreti ise genel itibarlye 59.99 $.  Oyunun Türkiye PSN’deki fiyatı ise bir hayli pahalı, 269.00 TL. Oyunu TR üzerinden almak istiyorsanız beklemenizi tavsiye ederim, hatırladığınız üzere ilk oyun bir süreliğine ücretsiz olarak tüm kullanıcılara verilmişti, ardından ise FIFA 16 ile bundle şeklinde FIFA 16 alanlara hediye olarak verilmişti. 2.oyun için benzer bir durum olacağını tahmin ediyorum.

plantsvszombies2

DEMO incelemesini yakın bir zamanda Youtube kanalımızda ve konsolum.com adresinde hem makale hem video olarak bulabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*