Korku oyunu severlerin merakla beklediği Outlast 2’ye dair oynanış videosu geldi! Red Barrel bildiğiniz üzere daha önce oyunun trailerını paylaşmış ancak gameplay paylaşımı yapmamıştı. Şimdi ise 2 tane video ile bizleri şenlendirdiler diyebiliriz. Outlast 2’nin yayınlanan bu videosundan anlayacağınız üzere ilk oyunu hemen hemen benzer bir şekilde önümüze sürüyorlar diyebiliriz.

outlastgameplay

Yayınlanan videoda en çok göze çarpan yalnız oluşumuzun bize hissettirilmeye çalışıldığı olsa gerek. Karanlık, korkunç yerlerde bir an da karşımıza çıkacak şeylerden koşturarak kaçmaya hazır olmamız gerektiği de hatırlatılmıyor değil.

Yaklaşık 4 buçuk dakika olan , Outlast 2’nin ilk oynanış videosu gerçekten de etkileyici gözüküyor. Outlast dünyası bizi bir kez daha korkutmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Her ne kadar mekanlar benzese de oyunun yapımcılarının bahsettiği üzere Outlast 2 , ilk oyundan farklı bir mekanda geçiyor. Ayrıca oyuna sağ veya sol taraftan gelen sesleri gösteren bir sütun eklenmiş , bir çok ses düzenlemesi yapılmış, daha gerçekçi bir hale bürünen Outlast 2 , bizi çok daha korkutacak gibi görünüyor. Grafiklerde de yeni nesle göre çok daha aşama kaydedilmiş, bunu da eklemeden edemeyeceğim.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Abi korkudan altına ediyordum

    Reply
  2. outlast 2 uzun süre beklenen bir oyun umarım beklentilerimizi karşılarlar pek karşılayacak gibi görümüyor açıkçası

    Reply
  3. 1. oyun bu türe olan ilgiyi artırdı 2. oyunda aynı hızla gidecek gibi.Bekliyoruz sabırsızlıkla

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*