Basketbolun en prestijli ligi olan NBA’in her yıl düzenli olarak çıkan ve rakibi EA Sports’a göre çok daha iyi işler çıkartan 2K’nın bir sonraki çıkartacağı NBA 2K17 oyununun kapak resminde yer alacak oyuncu belli oldu. NBA 2K17’nin kapak resminde basketbolu bu gece çıkacağı Los Angeles Lakers – Utah Jazz maçı ile bırakacak olan efsane basketbolcu Kobe Bryant yer alacak. 2016’nın Eylül ayında çıkacak olan NBA 2K17 oyunu ayrıca PC,PS3,PS4,Xbox 360 ve Xbox One platformlarında gene yer tutacağını duyurdu.

nba2k17kobe

NBA 2K17 oyununda Kobe Bryant’a özel olarak legend sürümü gelicek ve bu sürümde Kobe Bryant’ın yer aldığı özel poster, Kobe Bryant özel oyun kartları ve Black Mamba’ya özel gamepad skinleri yer alacak. Ayrıca içeriğin bütün detayları Haziran ayında NBA 2K16 Road to Finals turnuvasında açıklanacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*