God Of War IV Nerede Olacak ?

Santa Monica Studios‘tan sızan bilgilere göre bu sefer Yunan Mitolojisi değil Norveç Mitolojisi konu alınacak. Oyunun İskandinavya hatırlatan bir ortam ile oyuncuları farklı bir şekilde oyuna bağlamak istedikleri şeklinde gelen çok güçlü bilgiler var. Anlaşılan Norveç Mitolojisini baya bir öğreneceğiz.

12132182

Playstation tarihinin en çok sevilen birisi olan God Of War serisi PS4’e yepyeni bir oyunla geliyor !

Geçtiğimiz aylarda Santa Monica Studios piyasaya sürdüğü God Of War III Remastered sanki yeni bir oyunmuş gibi çok büyük satış rakamlarına ulaşmıştı. Santa Monica Studios bu ilgiyi karşılıksız bırakmayı düşünmüyor. Aslında God Of War III çıktığı zaman başka bir God Of War oyunu düşünmeyen ekip çok fazla istekle karşılaşınca fikrini değiştirdiği biliniyor. 

god-of-war-iv-rumores-apontam-que-kratos-explorara-a-mitologia-nordica-07

 

Playstation Experience Gaming Show‘da, God of War Retrospective sunumu sırasında Santa Monica Studio’nun creative direktörü Cory Barlog, God of War IV için çalışmaya başladıklarını duyurmuştu. Oyunun çıkış tarih 2017 sonu olarak bekleniyor. 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

1 Comment

  1. e hadi bekliyoruz 4 gözle tabi ps4 e adam gibi cıkarsa ps4 neo işi cok oyunu etkileyecek hadi hayırlısı

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*