Call of Duty , 2007 tarihinde piyasaya çıkardığı ve piyasayı alt üst ettiği Modern Warfare oyununun Remastered versiyonu ile yeni nesile oyunu getirmeyi planlıyor. Daha önce Reddit’de gördüğümüz remaster versiyonuna dair bilgilerin yanı sıra, geçtiğimiz gün Legacy Edition ibaresini içinde bulunduran bir snapchat ekran görüntüsü o konunun altına eklendi. Yayınlanan fotoğrafta 4 Kasım 2016 tarihinde gelecek Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition karşımıza çıkıyor.

codmw

4 Kasım 2016 tarihinde çıkması iddia edilen Call of Duty : Modern Warfare Remastered hakkında yazılanlara göre, oyunun Multiplayer içermeyeceği, sadece hikaye modunun oynanacağı öne sürülüyor. Ayrıca bir diğer teoriye göre ayrı olarak çıkmayacak, çıkması duyurulan yeni Call of Duty oyununun Deluxe sürümünü alanlara hediye edilecek.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi olmasa da Call of Duty Modern Warfare 2 oyununun gelmesi için 200 binden fazla imza toplandığını düşünürsek bu oyunun remastered versiyonunun ne kadar çok ilgi göreceğini tahmin etmek zor olmasa gerek. Bizde dahil olmak üzere çok büyük bir kesim, Call of Duty serisinin uzaydan, uçmadan ve bilim kurgudan uzak, eski savaşların yer aldığı temalı bir oyun olarak devam etmesini bekliyor. Ancak yayınlanan bilgilere göre, bir kez daha Call of Duty serisi uzay teması ile karşımıza çıkacağa benziyor. Bu konu hakkında bilgiyi gün içinde sitemizde görebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Call of Duty Infinite Warfare , Cod super warfare , Cod ultra warfare , Cod mega ultra warfare , Cod extreme warfare. Olmadı en baştan ps4 neo ya remastered warfare series.. Ne berbat bi firma bu arkadaş millette alıyo bu oyunları.Artık günümüze dönün yahu.BF5 yetiş imdadımıza.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*