Herkesin merakla beklediği 2016 oyunu Uncharted 4, bildiğiniz üzere ilk olarak 2015’in son ayında çıkacaktı. Daha sonra gelen erteleme ile oyun 2016’nın ilk aylarına ertelenmişti.Ancak Naughty Dog oyunun tam anlamıyla hazır olmamasından olacak ki, oyunun yeni çıkış tarihi olarak 26 Nisan tarihini belirlemişti. Bunca ertelemeye rağmen oyun halen hazır hale gelememiş olacak ki, Uncharted 4‘ün yine bir ertelemeye maruz kaldığını SCEA CEO‘su Shawn Layden tarafından 10 Mayıs 2016 tarihine ertelendiğini öğrendik.

uncharted4ps4nezamançıkacak

Her ne kadar bir erteleme olayıyla karşılaşmak sinir bozucu olsa da , diğer ertelemelerin aylar sürdüğünü bildiğimiz için, 2 haftalık bir ertelemeye büyük bir tepki vermek istemiyoruz. Umarım Naughty Dog bunca ertelemenin ardından 2016‘nın en büyük beklentilerine sahip olan oyunlarından biri olan aynı zamanda da Playstation 4 platformunun kendine özel oyunu olan Uncharted 4‘ü bize sunmakta daha fazla gecikmez. Ve en önemlisi de aynı yayınlanan fragmanları, gerçekten büyük beğeni toplayan betası, serinin önceki oyunları ve o muhteşem kendine has doğası ile oyun dünyasına 2016 yılında bir kez daha damgasını vurur!

uncharted4ertelendi

Ayrıca bütün takipçilerimizin bilgisine, Uncharted 4’ün Multiplayer betası bu hafta sonu tüm oyunculara ücretsiz!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Naughty Dogs değil Naughty Dog 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*