Merakla beklenilen Playstation 4 özel oyunu Uncharted 4 : A Thief’s End‘e dair yepyeni bir sinematik fragman daha geldi. Her defasında daha gerçekçi, daha kendine bağlayan bir fragman ortaya koyan Naughty Dog, bu sefer de oyuncuları derinden etkileyecek bir sinematik fragman ile, Uncharted 4‘e olan meraklı bekleyişi bir hayli arttırmasını bildi.

CGI teknolojisinin oldukça kullanıldığı bu sinematik fragmanda, Nathan Drake’in son kez yer alacağı macera öncesi yapmış olduğu seçimleri ve katlanması gerekeceği sonuçlara göz atıyoruz. Yayınlanan bu fragman yaklaşık 100 bin kişi tarafından izlenirken like-dislike oranı arasında bir hayli fark bulunmakta. Neredeyse Uncharted 4‘ün bu fragmanını beğenmeyen kimse yok, umarız fragmanları gibi aylarca ertelenen oyun da bizi kendisine bağlar, bekleneni verir.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. herşey iyi hoşta fiyat cok pahalı ya..

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*