Yılın merakla beklenilen dövüş oyunu, EA Sports imzalı UFC 2 (Ultra Fighting Championship) geldi!

Öncelikle oyunun yeni gelmesiyle bir klasik haline gelen Konsolum özel incelemesi ve gameplay videosu çok kısa bir zaman içinde internet sitemiz ve Youtube kanalımızda yerini alacak. Ancak şimdi oyunun kapak resmine bir göz atalım. Bir tarafta ünlü erkek UFC Dövüşçüsü McGregor diğer tarafta ise kadın dövüşçüler arasında en çok nama sahip olan isim, Ronda Rousey!

ufc2s

Peki ya bu iki delikanlıya (!) yılın dövüş oyunu olmaya aday olan UFC 2‘de kimler eşlik ediyor?  Unutmadan şunu da ekleyelim oyun oldukça güzel ve ilk oyuna oranla bayağı bir eğlenceli hale gelmiş, bir çok yenilikte beraberinde gelmiş. Ama şimdi konumuz oyundan çok, oyundaki isimler, oyunun içeriğini bir başka yazımızda görebilirsiniz, lafı fazla uzatmadan biz sayısız dövüşçünün yer aldığı UFC 2‘nin o büyük rosterına göz atalım.

Ağır Sıklet Dövüşçüleri:

slowkral

Sinek Sıklet Dövüşçüleri:

12

Horoz Sıklet Dövüşçüleri:

34

Tüy Sıklet Dövüşçüleri:

hafifadamlar

Hafif Sıklet Dövüşçüleri: 

hafifsykletufc2-tile

Valter Sıklet Dövüşçüleri:

ufc2roster

Orta Sıklet Dövüşçüleri:

orta-tile

Hafif Ağır Sıklet Dövüşçüleri:

hafifagir1-tile

Kadın Hafif Sıklet Dövüşçüleri:

ufc2kadınlar

Kadın Horoz Sıklet Dövüşçüleri:

ufc2kadındövüşçüler

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*