Mirrors Edge uzun bir ara verdikten sonra oyunu yeni nesile Mirrors Edge Catalyst adında yeni bir oyunla geliyor. Oyunun çıkmasına az bir süre kala heyecanlandıran bir Gameplay videosu yayınlandı.

İşte O Video;

Burada görmüş olduğumuz videoda oyun gayet akıcı sesler yerinde ortam çok iyi ama geçen oyunda uzun süre oynamada mide bulantısı gibi belirtiler olacak mı göreceğiz.

Oyunun Senaryosu;

46899_05_mirrors-edge-catalysts-awesome-gameplay-trailer-drops-gamescom

Mirror Edge Catalyst oyunu Krugersec isimli bir güvenlik firması tarafından geliştirilmiş kurgusal bir şehirde geçmekte. Çeşitli tehlikeler ve düşmanlarımızın kurşunları bizi kaçan bir kahramana dönüştürecek. Şuan yaşadığımız dünyadan çok başka bir dünyaya sahip olan bu yerde bilim kurgu dozu oldukça arttırılmış.  Oyunda anlaşılan o ki bizi bir o kadar zorladığı gibi, Mirrors Edge bizi çeşitli duvarlar ile akıl oyunlarının tam ortasında bırakacak.

mirror-s-edge-2-catalyst-has-gone-open-world-bad-idea-mirror-s-edge-catalyst-475475

Oyun 26 Mayıs 2016’da PS4 Xbox One ve PC için piyasada olacak.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*