Apple’ın iPhone, iPad ve iPod‘lara geçtiğimiz hafta yayınlanan iOS 9.3 güncellemesinde sorunlar bitmek bilmiyor. Özellikle eski sürüm cihazlarda Apple kullanıcıları bir çok problemle karşılaştı ve bu durum Apple teknikerlerin canını sıkmışa benziyor daha iOS 9.3 daha yeni yayınlanmasına rağmen iOS 9.3.1 doğruladılar. 

img_4641

iOS 9.3 ile gelen problemlerin başında tarayıcı problemleri geliyor. Safari, Chrome ve Firefox gibi uygulamalarda yavaşlama hatta Fatal Error vererek kapanmalar yaşanıyor. WhatsApp‘tan gelen linklere tıklandığı zaman bazen linkin içeriğine ulaşılamıyor. Bu hataların yanı sıra Twitter, Mail ve benzer uygulamalarda da aynı problem yaşanıyor. Harici bir uygulama ile tarayıcılar arasında yaşanan bu sıkıntılar daha çok eski modellerde görünmesinin yanı sıra iPhone 6s‘lerde en çok gözüken hatanın WhatsApp hatası olarak gösteriliyor. iOS 9.3.1 güncellemesi önümüzde ki hafta içerisinde gelmesini bekliyoruz.  

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*