Kafasının arkasında  640509-040147 no`lu barkod bulunan, Dünyanın en azılı suçlularının DNA`larından klonlanan, 47. ve aynı zamanda sonuncu klon olan Ajan 47`nin yani Hitmanın yeni oyunu mart 11 de çıktı. Hitman(2016) incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Ajanımız malum inanılmaz yetenekli, ama düşmanıda çok çünkü o dünyada yaşayan tek 1.sınıf klon ve eşsiz dna`sı ajan ordusu kurmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Bakalım bu oyunun sonunda neler olacak;

BÖLÜM #1 – EĞİTİM

ICA isminde bir kiralik katil ajansında çalışmaya başlıyoruz, hemen hemen hepsi ismimizi biliyor bizleri tanıyor. Ama yinede bize bir similasyon uygulamak istiyorlar, Similasyonda güzel bir yat partisinde esrarengiz bir cinayet işlenmesi gerekiyor.

İyi seyirler…

 

 

BÖLÜM #2 – ZORLAŞTIRILMIŞ SİMÜLASYON

İlk simülasyonu alnımızın akıyla atlattık, çok temiz bir iş yaptık ver arkamızda pek kanıtta bırakmadım, tam bir profesyonel gibi! Şimdiki hedefimiz Satranç ustası olan ve bir sovyet ajanı olduğu ortaya çıkan amerikalı Jesper Knight, Oldukça kalabalık bir sovyet asker grubu tarafında korunuyor ve kaçmaya hazırlanıyor, Ama unutmadan! buda bir simülasyon, ICA grubunda bizi istemeyenler bu simülasyonu daha da zorlaştırıyor ve fazladan nöbetçi askerler ekliyor… Bunuda şu ölümlü dünyadaki tek dostumuz Diana`dan öğreniyoruz. Bakalım bu ekstra zor görevde neler yapacağız.

 

BÖLÜM #3 – PARİS

Sonunda gerçek bir iş! Muhteşem bir moda haftası, inanılmaz bir ortam, herkes elit ve şık. İnsanların modanın son trendlerini takip etmeye geldiği bu cafcaf organizasyonda bizim amacımız tabiki kan dökmek!! Bu sefer iki tane hedefimiz var. Viktor Novikov ve Dalia Margolis IAGO şirketinin sahibi Viktor ve Eski manken Dalia Margolis`i yüzlerce insanın katıldığı bu gösteri akşamında kimseye görülmeden katledebilecekmiyiz?

İyi seyirler…

 

Oyunun yeni bölümleri yayınlandıkça buraya yeni çözümler eklenicektir…

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*