Başlıkta da okuduğunuz üzere bizim saaatler harcayıp 10 levela zar zor girdiğimiz oyunda , aralıksız 15 saat oynamanın ardından bir tane Reddit üyesi 30.seviyeye yani oyunun son seviyesine ulaştı!

thedivision30level

Oyunun son seviyesine ulaşan oyuncu bunu insanlara duyururken görüntülerle süslemeyi de ihmal etmedi. Bu görüntüler sayesinde 30.seviyede bizleri bekleyen olağan üstü güce dair silahlara göz atma şansımız oldu.Bu silahların arasında %27’ye kadar kritik vuruş şansı tanıyanından, rakibin bütün skillerini engelleyebilen türden silahlarda yer alıyor. Bu silahların her biri oyunun normal bölgesinde kullanılabiliyor iken bile, Dark Zone’da kullanılanları gerçekten de çok can yakıcı gözüküyor. İşte son seviyede bizleri bekleyen o muhteşem güç!

F9WxwUb I2RZgOG Ns9lyp1

Aralıksız 15 saat oyun oynamak ilk defa duyduğumuz ilginç olan bir şey olmasa da, 30.seviyeye bu kadar hızlı bir şekilde ulaşmak gerçekten de şaşırtıcı… Bizim gibi şaşkınlık içinde olan kullanıcıların soruları doğrultusunda 15 saat içinde 30 seviyeye ulaşan kullanıcı oyunda nasıl bu kadar hızlı geliştiğine dair bilgiler verdi. Verdiği bilgiler doğrultusunda oyunda bolca crafting yapılması gerektiğini, team play konusunda mutlaka dostlarınızın yanında olması gerektiğini söylüyor. Kısacası tek başınıza bu seviyeye gelmeniz imkansız gibi bir şey.

Ayrıca oyunun üst seviyelerinde bizleri bekleyen silahlara IGN‘nin hazırladığı şu videodan göz atabilirsiniz.

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*