Mart ayının 15’nde piyasaya çıkacak UFC 2 oyununun Dövüşçü listesi açıklandı !

işte o liste;

 

Heavyweight (Ağır Siklet) 

Ve diğer ağır sikletler ;

 

ANDREIARLOVSKI

 

JOSH BARNETT

 

PAT BARRY

 

TRAVIS BROWNE

 

MARKCO LEMAN

 

DANIEL CORMIER

 

JUNIORDOS SANTOS

 

TODD DUFFEE

 

GABRIEL GONZAGA

 

MARK HUNT

 

SHAWN JORDAN

 

DERRICK LEWIS

 

RUSLAN MAGOMEDOV

 

STIPEM IOCIC

 

FRANK MIR

 

MATT MITRIONE

 

ROY NELSON

 

MINOTAUR ONOGUEIRA

 

ALEX EYOLEYNIK

 

ALISTAIR O’VEREEM

 

JARED ROSHOLT

 

KAZUSHI SAKURABA

 

BIGFOOT SILVA

 

STEFAN STRUVE

 

JOSH BARNETT

 

Ve diğer Hafif Ağır Sikletler;

 

ILDEMARAL CÂNTARA

 

COREY ANDERSON

 

RYAN BADER

 

VITOR BELFORT

 

MICHAEL BISPING

 

JANBŁACHOWICZ

 

RAFAEL CAVALCANTE

 

PATRICK CUMMINS

 

RASHAD EVANS

 

FORREST GRIFFIN

 

ALEXANDER GUSTAFSSON

 

DANHENDERSON

 

ILIR LATIFI

 

LYOTO MACHIDA

 

FÁBIO MALDONADO

 

JIM IMANUWA

 

GEGARD MOUSASI

 

MINOTOUR ONOGUEIRA

 

SHOGUN RUA

 

O VINCE SAINT PREUX

 

KAZUSHI SAKURABA

 

ANDERSONSILVA

 

CHAELSONNEN

 

GLOVERTEIXEIRA

 

GIANVILLANTE

 

Middleweight (Orta Siklet)

 

Ve diğer Orta Siklerler;

 

ILDEMARAL CÂNTARA

 

SAMALVEY

 

VITOR BELFORT

 

TIM BOETSCH

 

DEREK BRUNSON

 

ROAN CARNEIRO

 

NICK DIAZ

 

CBDOLL AWAY

 

CEZAR FERREIRA

 

KELVIN GASTELUM

 

ROY CEGRACIE

 

URIAH HALL

 

DAN HENDERSON

 

TIM KENNEDY

 

ROBBIE LAWLER

 

THALE SLEITES

 

RORY MACDONALD,

 

DEMIAN MAIA

 

NATE MARQUARDT

 

GEGARD MOUSASI

 

MARK MUNOZ

 

RAFAEL NATAL

 

COSTAS PHILIPPOU

 

YOEL ROMERO

 

CHAEL SONNEN

 

BRAD TAVARES

 

ELIAS THEODOROU

 

ROBERTWHITTAKER

 

Welterwieght (Hafif Orta Siklet)

Ve diğer Hafif Orta Sikletler;

 

OMARI AKHMEDOV

 

THIAGO ALVES

 

MATT BROWN

 

NICK DIAZ

 

JAKEELL ENBERGER

 

KELVIN GASTELUM

 

ROYCE GRACIE

 

BENSON HENDERSON

 

JOHNY HENDRICKS

 

MATT HUGHES

 

MARTIN KAMPMANN

 

DONG HYUNKIM

 

PASCAL KRAUSS

 

RYAN LAFLARE

 

BRUCE LEE

 

HYUN GYULIM

 

HECTOR LOMBARD

 

NEIL MAGNY

 

DEMIAN MAIA

 

TIM MEANS

 

JORDAN MEIN

 

AUGUSTO MONTAÑO

 

GUNNAR NELSON

 

BJ PENN

 

MIKE PYLE

 

KENNY ROBERTSON

 

TAREC SAFFIEDINE

 

BEN SAUNDERS

 

ERICK SILVA

 

RICK STORY

 

BRANDON THATCH

 

Lightweight (Hafif Siklet)

Ve diğer Hafif Sikletler;

 

JOSÉ ALDO

 

OLIVIERAUBIN-MERCIER

 

EDSON BARBOZA

 

GILBERT BURNS

 

MICHAEL CHIESA

 

BENEILD ARIUSH

 

JOE DUFFY

 

FRANKIE EDGAR

 

PAUL FELDER

 

TAKAN ORIGOMI

 

TJ GRANT

 

BOBBY GREEN

 

CLAY GUIDA

 

BENSON HENDERSON

 

ALIA QUINTA

 

MICHAEL JOHNSON

 

CHAN SUNG JUNG

 

MYLES JURY

 

RUSTAM KHABILOV

 

CHAD LAPRISE

 

JOE LAUZON

 

BRUCE LEE

 

JORGE MASVIDAL

 

GRAY MAYNARD

 

YANCY MEDEIROS

 

GILBERT MELENDEZ

 

JIM MILLER

 

NORMAN PARKE

 

ROSS PEARSON

 

BJ PENN

 

DUSTIN POIRIER

 

DIEGO SANCHEZ

 

JAMES VICK

 

Featherweight (Tüy Siklet)

Ve diğer Tüy Sikletler;

 

MAKWAN AMIRKHANI

 

MIRSAD BEKTIĆ

 

DENNIS BERMUDEZ

 

DIEGO BRANDÃO

 

DOOH OCHOI

 

CLAY COLLARD

 

DOMINICK CRUZ

 

HACRAN DIAS

 

TJ DILLA SHAW

 

DARREN ELKINS

 

URIJAH FABER

 

CLAY GUIDA

 

DANIEL HOOKER

 

CHAN SUNGJUNG

 

TATSU YAKAWAJIRI

 

RICARDO LAMAS

 

NIK LENTZ

 

BRIAN ORTEGA

 

DUSTIN POIRIER

 

YAIR RODRÍGUEZ

 

DENNIS SIVER

 

JEREMY STEPHENS

 

CUB SWANSON

 

 

Bantamweight (Horoz Siklet)

Ve diğer Horoz Sikletler;

 

IURIAL CÂNTARA

 

RAPHAEL ASSUNÇÃO

 

ALEX CACERES

 

BRYAN CARAWAY

 

JOHN DODSON

 

JOHNNY EDUARDO

 

MITCH GAGNON

 

MANVEL GAMBURYAN

 

CHRISHOLD SWORTH

 

SCOTT JORGENSEN

 

JOHN LINEKER

 

MICHAEL MCDONALD

 

TAKEYA MIZUGAKI

 

ERIK PÉREZ

 

BRAD PICKETT

 

FRANCIS CORIVERA

 

FRANKIE SAENZ

 

JOE SOTO

 

EDDIE WINELAND

 

Flyweight (Uçan Siklet)

Ve diğer Uçan Sikletler;

 

ALIBA GAUTINOV

 

CHRIS BEAL

 

RAY BORG

 

CHICO CAMUS

 

CHRIS CARIASO

 

JUSSIER FORMIGA

 

ZACH MAKOVSKY

 

JOHN MORAGA

 

DUSTIN ORTIZ

 

SERGIO PETTIS

 

WILSON REIS

 

 
Bayan Strawweight (Saman Siklet)

Ve diğer bayan Tüy Sikletler;

 

ALEXANDRA ALBU

 

ALEX CHAMBERS

 

HEATHER JOCLARK

 

KAILIN CURRAN

 

AISLING DALY

 

SEO HEEHAM

 

FELICE HERRIG

 

VALÉRI ELÉTOURNEAU

 

JULIAN ALIMA

 

RANDA MARKOS

 

MARY NAMOROZ

 

JESSICA PENNE

 

BEC RAWLINGS

Bayan Bantamweight (Horoz Siklet)

Ve diğer Bayan Horoz Sikletler;

 

JESSICA ANDRADE

 

LIZCAR MOUCHE

 

ALEXIS DAVIS

 

ASHLEE EVANS-SMITH

 

JESSICA EYE

 

SARAH KAUFMAN

 

SARAM CMANN

 

LAUREN MURPHY

 

RAQUEL PENNINGTON

 

ELIZABETH PHILLIPS

 

MARION RENEAU

 

LESLIE SMITH

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*