Merakla beklenilen yeni Hitman oyunu bu gün Playstation 4 kullanıcılarına kapalı betasını başlattı. Kapalı betada yer alan oyuncular oyun içi görüntüler alırken bunlardan bazıları oyun içi videolar aldı. Biz de kendi videomuzu oyunun betasından sizler için çektik.

hitmanoyuniçivideo

Videoyu oyun içi grafikleri en anlaşılır şekilde görmek için, ayarlardan en yüksek kaliteyi seçerek seyretmenizi tavsiye ediyoruz!

Kapalı betada görünen o ki, Agent 47 her zamanki gibi çok tehlikeli bir suikastci, sessiz bir şekilde düşmanlarını indiriyor. Oynanış son Hitman oyununa göre daha iyi gözükürken, grafiklerinde aynı şekilde yeni bir Hitman oyunu olduğunu bize gösterir cinsten, göze çarpıyor. Bizi gerçekten güzel bir TPS oyunu beklediğini söyleyebiliriz. Hitman daha önce sizlere duyurduğumuz gibi ayrı bölümlerden oluşacak, bütün bölümleri de ayrı bir şekilde satılacak. Yani tek bir Hitman alıp, oyunun tüm bölümlerine sahip olmayacaksınız. Bu durum her ne kadar satış politikası gibi gözükse de , oyun firmasının bu yolu seçmesinin sebebi büyük ihtimalle yetiştirme problemleri olsa gerek. 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*