Yapımcılığını Ubisoft’un üstlendiği Tom Clancy’s Rainbow Six Siege‘in ücretsiz olarak oyuna sahip olan oyunculara sunulan Operation Black Ice ek paketi bu gün geldi. Güncelleme PC, PS4 ve Xbox One için gelirken bu ek paketin boyutu yaklaşık 3.5 GB olmakla beraber içeriğinde bir çok yeniliği bulunduruyor.

 Oyuna yeni iki operatör eklendi.

  • Operatörlerden atak yaparken seçilebilir olanının ismi Buck. Oyuna yeni eklenen bu operatör mevcut kullandığı silahın yanı sıra özel olarak silahının altına yerleştirmiş olduğu pompalı tüfeğini kullanabiliyor. Özellikle düşmanıyla baş başa kaldığında bir anda bu kozunu kullanarak yakın mücadelelerde rakibine son verme konusunda oldukça avantajlı gözüküyor. 
  • Bir diğer yeni operatör Frost ise defans yaparken seçilebilen operatörler arasında. Frost sahip olduğu Welcome Mat adındaki kapanı ile düşmanlarının elektronik tarayıcılarına yakalanmıyor ve onlara bu kapana yakalanmaları halinde çok ciddi bir zarar veriyor.

Oyuna yepyeni bir harita eklendi.

  • Yeni haritada, Kanada’nın meşhur Baffin Körfezi’nde bir tane buz dağına çarpan çok lüks bir yatın içindeyiz. Bu harita bütün oyunculara ücretsiz olarak geldi.

Oyuna Spectator yani İzleme Modu eklendi.

  •  Rainbow Six Siege’de artık 5’e 5 maçlarda 11.i birini görebileceksiniz. Kendisi oyuna yeni eklenen izleme modu ile oyundaki bütün oyuncuları izleyebilecek.

Ve  bu yeniliklerin yanı sıra oyuna 3 tane mevsimsel silah skini eklendi.

rainbowsixsiege

  • Bu 3 yeni silah skinini operatörlerin loadout kısmından bulabilirsiniz.

Yeni bilgiler geldikçe sitemizden paylaşılacaktır, yorum atarak PSN adreslerinizi paylaşabilir, beraber oynayacak Rainbow Six Siege takım arkadaşları bulabilirsiniz. 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*