Hatırladığınız üzere daha önce sizlerle FPS dünyasını yakından ilgilendiren bir haber paylaşmıştık. DICE ve EA‘nın yapımcılığını üstlendiği Battlefield serisinin 5.ayağının 1.Dünya Savaşı temalı olacağı iddia edilmişti. Bunun üzerine bir diğer FPS konusunda her daim gerek satış rakamı olsun gerek adından söz ettirme olsun zirveye oynayan oyun serisi olan Call of Dutyden serinin yeni oyununa dair yepyeni bir haber geldi! Bildiğiniz üzere her sene düzenli olarak Kasım ayında oyuncularıyla buluşan Call of Duty oyununun yeni oyunun bu yılda çıkacağı açıklanmıştı.Games TM gazetesine göre bu oyunun adı bile belli oldu!

callofdutyghosts2

Bildiğiniz üzere ilk çıkardıkları serinin bu oyunu ile büyük tepki toplayan ve çok olumsuz geri dönüş alan Call of Duty, serinin yeni oyununu Call of Duty : Ghosts 2 olarak piyasaya sürecek. Her ne kadar resmi olarak gelen bir haber olmasa da, Activision ile yakınlığıyla bilinen İngiliz gazetesi Games TM‘nin bu haberinin doğruluk payı oldukça yükseğe benziyor. Yeni gelecek CoD : Ghosts 2 oyununun bu sefer hikaye modunun eski nesillere de gelmesi bekleniliyor.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*