PS Plus tarafından ücretsiz verilmesine rağmen hala satış rakamlarıyla bir çok oyuna fark atan bir bağımsız oyun olan Rocket League, oyunu getirdiği yenilikler ile güncel tutmaya devam ediyor. Getirdikleri yeni arabalar, yepyeni özellikler ve hatta Türkçe dil desteği ile oyuncularını mutlu eden Psyonix, Mart ayına damgasını vuracak olan Batman v Superman: Dawn of Justice filmine özel olarak Batmobile aracı Rocket League‘e ekleniyor.

Batmobile aracının tam özellikleri belirtilmemekle beraber olarak, oyuna eklenecek olan Batmobile aracı Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarına özel olarak gelicek. Batmobile’ın bütün platformlardaki satış fiyatı ise 1,99 $ (yaklaşık 6 TL) olarak belirlenmiş durumda.

Oyuna yeni eklenecek olan bu Batmobile aracının tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*