Şampiyonlar Ligi ve Uefa Avrupa Ligi‘nde gecenin ardından 3 oyuncunun Men Of The Match  kartları 24 Saatliğine paketlerde olacak. 

CbX-THNWcAEIWb0

 

Angel Di Maria

Paris Saint Germain V Chelsea maçında PSG’nın galibiyet golünün hazırlayıcısı Cavani’ye attığı pas görülmeye değer bir andı. Maç içerisinde %90 pas ortalaması ile oynayan Angel Di Maria MOTM seçilerek FIFA Ultimate Team’de oyunculara sunuldu.

Dİİmarria

 

Jonas Gonçalves 

Şampiyonlar Liginde her golün önemi vardır ancak Jonas’ın attığı gol takımını 90. dakikada attığı gol ile takımına galibiyeti getirdi. Şampiyonlar Ligi Son 16 Turunda Zenit karşısında önemli bir avantaj kazanan Benfica Rusya’ya daha güvenli gideceği kesin.

jonnas

 

Josef De Souza

Fenerbahçe’nin Brazilyalı orta sahası Lokomotif Moskova karşısında 2 gol ile maçın kahramanı oldu. Kariyerinde 2. defa bir maçta 2 gole imza atan Josef De Souza EA Sports tarafından MOTM seçildi.

sozaaa

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*