Dövüş sanatlarının efsane ismi Bruce Lee, UFC 2‘ye dahil oluyor! EA Games tarafından yapılan UFC oyunu 2.oyunları için daha önce ünlü boksör Mike Tyson’ında oyunun kadrosunda yer alacağını duyurmuştu. İlk oyunda yer alan isimlere göre UFC 2 kadrosu bir hayli kaliteli gözüküyor. Oyunun grafikleri ve oynanış konusunda bayağı bir ileri giden EA , yeni çıkartacakları UFC 2 ile konsollardaki gerçek dövüş, boks eksiğini giderecek. UFC 2‘nin kadrosunda Bruce Lee haricinde daha önce açıklanan CM Punk, Ronda Rousey , Mike Tyson gibi ünlü isimler yer alıyor. 

UFC 2 oyununda Bruce Lee’ye sahip olmak içinise  oyunun kariyer modunu bitirmeniz ve Hall of Fame olmanız gerekiyor. Ancak EA Acces‘e üye iseniz ve ilk UFC oyununa sahip iseniz, Bruce Lee karakterine kariyer modunu bitirerek Hall of Fame olmadan kavuşabilirsiniz.

ufc2ps4

Be water , my friend !

Merakla beklenilen UFC 2 , Playstation 4 ve Xbox One konsolları için 15 Mart tarihinde çıkışını yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*