Battlefield serisi her ne kadar 2015 yılında çıkışına ara verse de, bildiğiniz üzere Battlefield 4‘e bir çok yenilik gelirken Battlefield Hardline‘a da aynı şekilde ek paketler geleceği duyurulmuştu. Bu duyurunun ardından Electronic Arts ve Visceral Games tarafından Battlefield Hardline‘a önümüzdeki ay Betrayal adı altında bir DLC geliyor. Visceral Games’in aldığı karar doğrultusunda oyuna artık kılıç eklenecek. Evet, yanlış duymadınız artık Battlefield Hardline‘da kılıç savaşları göreceğiz.Betrayal ek paketi ile oyuna sadece kılıçlar eklenmeyecek. Battlefield Hardline‘a gelecek olan Betrayal paketi ile gelecek olanlar oldukça kapsamlı.

battlefieldhardlinebetrayal

Ek paket ile oyuna eklenecekler:

  • 4 Yeni Harita (Alcatraz, Gemetery, Chinatown ve Thin Ice)
  • 7 Yeni Silah
  • 2 Yeni Araç
  • Silahlarınızı özelleştirilebeceğiniz, bunun yanı sıra onları deneme şansınızın olduğu Gun Range.

bfhardline

Betrayal ek paketine sahip olmanız için Premium üyeliğinizin bulunması gerekiyor.

Battlefield Hardline: Betrayal ile oyuna yeni eklenecekler bunlar olarak açıklansa da , yapımcı firma eklenecek yeniliklerin bunlarla sınırlı olmadığını belirtti. Ayrıca bu ek paketin hemen ardından yepyeni şeylerin oyuncuları beklediğini de söyleyebiliriz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*