Bulkhead Interactive , yepyeni FPS oyunları olan Battalion 1944’ü oyunculara duyurdu. Battalion 1944 oyunu ikinci dünya savaşını baz alıyor. Yani bildiğiniz üzere iki efsane fps oyunu olan Medal of Honor ve Call of Duty 2‘nin 2.dünya savaşı atmosferine Battalion 1944 ile geri döneceğiz.  Battalion 1944 oyununda rakiplerimize üstünlük sağlamak için silahları ve ekipmanları geliştirme durumu olmadığından yeteneklerimize özel olarak silah seçeceğiz.

Battalion 1944‘ün yapım kadrosunda ise eski oyun geliştiricileri, tecrübeli ve oldukça yetenekli oyun mod yapımcıları yer alıyor. Battalion 1944 oyununda oyunculardan gelen olumlu veya olumsuz feedbacklere son derece önem veriliyor. Battalion 1944 oyununda eski savaşlarda görmeye alışık olduğumuz, silah, künye ve benzeri isim yazabileceğiz bir çok şey olacak. Battalion 1944‘te herkesin dilediği gibi klanı bir takımı olacak ve takımlarına kendilerine özel üniformalar, armalar ve silahlar ekleyebilecekler.

battalion1944

Battalion 1944‘ün çıkış tarihi henüz belli olmasa da oyunun PS4, Xbox One ve PC için geleceği şimdiden duyuruldu. 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Lazımdı böyle bir şey be!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*