Batman v Superman filminin çıkmasına az bir süre kala, iki karakterinde hayranlarını yakından etkileyecek bir kampanya BİM tarafından duyuruldu! Daha önce Star Wars : Force Awakens filminin vizyonda yerini almasının ardından çıkardıkları Star Wars ürünleri satışa sunulmasıyla beraber olarak hızlı bir şekilde tükenmişti. BİM mağazası Star Wars‘ın ardından çok büyük gişe yapması beklenen bir diğer filmin figürlerini satışa sunuyor. 4 Mart tarihinde Batman v Superman: Dawn of Justice figürleri BİM mağazalarında yer alacak.

supermanbatmanfigür

BİM mağazası tarafından ellerinde bulunan stok hakkında detaylı bilgi verilmese de , önceki Star Wars ürünlerinin çok hızlı bir şekilde tükendiğini düşünürsek, bu ürünleri almak için 4 Mart’da çok hızlı davranmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

supermanvbatmanbim

BİM tarafından 4 Mart tarihinde gelecek olan iki tane 30 cm boyutundaki Superman ve Batman figürlerinin belirlenen fiyatı 17 TL olarak gözüküyor. Bu fiyat oldukça uygun olmakla beraber, figürlerde gerçekten güzele benziyor.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*