Bildiğiniz üzere bu yıl her yıl düzenli olarak gelen Assasin’s Creed çıkmayacak. Ayrıca her sene Call of Duty‘nin karşısında görmeye alıştığımız Battlefield serisi de geçtiğimiz yıl Star Wars‘ı çıkartıp, FPS dünyasında Battlefield‘a kısa da olsa ara vermişti. Görünen o ki Infinity Ward, her yıl her ne kadar büyük eleştirilere maruz kalsa da satış rakamlarında rekorlar kıran, Twitter, Youtube, Twitch gibi oyun dünyasının en çok konuşulduğu noktalarda adından çokça söz ettiren Call of Duty serisinin geleneğini bozmayacak. 2016 senesi de yeni bir Call of Duty oyununu sevenleri ile buluşturacak. Ayrıca Activision firması Destiny 2 için de startı vermiş durumda.

Hadi be , eski günlerin hatrına be!

Hadi be , eski günlerin hatrına be!

Infinity Ward , 2016 yılında bizleri bekleyecek olan Call of Duty oyununu resmi Twitter sayfalarından duyurdu.Açıklanan oyunun içeriği hakkında detay verilmese de bir çok kişinin en büyük beklentisi , 2.dünya savaşı zamanını konu alan, eski CoD oyunlarına benzer bir oyun gelmesi olsa gerek.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*