Forum Konsolum‘da düzenlenen Premier League tüm heyecanıyla devam ediyor. Birbirinden heyecanlı maçların oynandığı, FIFA‘da yer alan kariyer modunu online olarak oynama şansını tanıyan Premier League‘de, 2 sezonluk verdiği aradan sonra  tekrar lige katılarak mütevazi bir kadro kuran Deno515 kullanıcılı Bayern 04 Leverkusen, bu zorlu turnuvada güçlü rakiplerinin arasında şampiyon olarak 2nci yıldızı kazanmıştır. Kendisini Tebrik ediyoruz.

Premier Lig’den düşen Borussia Dortmund, Celtc ve Chelsea yerine Barcelona, Liverpool ve Real Madrid Takımları mücadele edeceketir.  League Championship’te Premier lige averaj farkıyla yükselen Real Madrid ve Premier lige çıkamayarak 10.sezondada Championshipte kalan Bayern münih, ligin süpriz takımları olmuştur.

Yapılan flaş transferlerle Premer League 10.sezon tüm hızıyla ve heyecanıyla devam ediyor. Konsolum Ekibi olarak Bu Keyifli turnuvada Tüm Takımlara Başarılar Dileriz.

1 Comment

  1. Böylesine büyük güzel bir organizasyonda transferlerle düzgün ilgilenen adamlar olsaydı gelecektikte..

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*