Forum Konsolum‘da düzenlenen Premier League tüm heyecanıyla devam ediyor. Birbirinden heyecanlı maçların oynandığı, FIFA‘da yer alan kariyer modunu online olarak oynama şansını tanıyan Premier League‘de 7.sezon şampiyonluğu son anda Tottenham Hotspur takımına kaptıran Deportivo La coruna, 8nci sezonda tekrar şampiyon olarak 5nci yıldızı kazandı. Premier League ‘de en çok şampiyon olan takım olmayı başaran Deportivo La Coruna, Tek amacının kalan bütün maçlarda şampiyon olarak Premier league turnuvalarında kırılması güç bir rekora imza atmak istediğini belirtmiştir.

Yapılan flaş transferler, Katılan yeni takımlarla 9.sezon şampiyonu şimdiden merak konusu. 6 Şubatta başlayıp, 12 Şubatta sona erecek olan 9.sezon tüm hızıyla ve heyecanıyla devam ediyor. Konsolum Ekibi olarak Bu Keyifli turnuvada Tüm Takımlara Başarılar Dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*